.

.

Бафало Провери Карирана Маса Тркач-Морнарица -

Бафало Провери Карирана Маса Тркач-Морнарица -

DEN 111.84

Од стока
Достапно.

Класичната проверка на биволи карирана шема оживува на Тркачот На Масата За Проверка На Биволи. Секој тркач на маса е изработен од ткаена ткаенина, користејќи поли-памучен материјал обоен во предиво. Тркачите на маса создаваат совршен акцент на поставката на вашата маса или на парче мебел со акцент. Тркачите За Проверка на Биволи се едноставен начин да го освежите вашиот декор за секојдневна употреба или секоја пригода. Целосно реверзибилен и изгледа одлично или Со Шемата За Проверка На Биволи или кога ќе се преврти во цврста боја. Еден тркач на маса по пакет. Бафало проверете карирана шема. Ткаена ткаенина. Поли-памучен материјал отпорен на дамки изгледа и се чувствува одлично. 13-инчен x 48-инчен тркач на маса. Реверзибилно : Проверка На Биволи или координирање на цврста боја.

За производот

Купувачите избираат и