.

.

Глобус Електрични ЛЕР Интегрирани Црвени Полнење Про Работа Светлина, 6621901

Глобус Електрични ЛЕР Интегрирани Црвени Полнење Про Работа Светлина, 6621901

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

LED ИНТЕГРИРАНОТО Работно Светло на Globe Electric е совршено мало работно светло за вас. Едноставно закачете ја светлината со вртливата кука од 360° каде и да ви треба светлина. Прилагодете ја главата на светлината за лесно насочување на светлината. Тоа е тенок дизајн не зазема премногу простор во вашата работна површина но со 300 лумени и 6500 келвини ќе ги направи дури и најтемните точки навистина светли. ЖИВОТНИОТ век ПРЕДВОДЕН од 36,5 години значи дека нема да мора да ја заменувате вашата светлина често заштедувајќи време, енергија и пари. Вклучена е 2200 mah li-јонска батерија на полнење. ПРИЛАГОДЛИВА ГЛАВА НА СВЕТЛИНАТА : прилагодете ја главата на светлината за да ја насочите светлината во најдобра можна положба. ЛЕСНО ВИСИ КУКА : кука се движи 360° за да бидете сигурни дека светлината е местото каде што ви треба најмногу. ДОЛГОТРАЕН : интегрираниот ЖИВОТЕН век НА ЛЕР е 36,5 години кога се користи до 3 часа на ден. БАТЕРИЈА УПРАВУВАНА : движете се лесно без кабел за напојување што ве следи со користење на оваа светлина на батеријата. Вклучува Ли-Јонска батерија на полнење. ДОДАТОЦИ : доаѓа со АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА од 110-240v и адаптер за автомобил ОД 12v со ВЛЕЗЕН кабел ОД 5 V ОД 3 стапки.

За производот

Купувачите избираат и