.

.

СРЕЌЕН Бренд ЖЕНСКИ БАЗЕЛ Подигање

СРЕЌЕН Бренд ЖЕНСКИ БАЗЕЛ Подигање

DEN 414.40

Од стока
Достапно.

Среќен Бренд Женски Базел Чизмапроизведено во САД или Увезено гумено стапало мери приближно 4,5" од архилски мерки приближно 1,5"платформата мери приближно 0,25 мерки за отворање На Багажникот приближно 10" околу кожената чизма до глуждот со повлекување на јамката при влез и патентите на страничните Блокови Одрекување Од петицата : Ако не се гледа големина погоре И има само една големина во список, големината Може Да Се Најде Овде- - - > ГОЛЕМИНА На Чевли : 6 Средни Американски Жени.

За производот

Купувачите избираат и