.

.

Правоаголна Крпа За Маса Водоотпорна Рустикална Чипка Памучни Ленени Чаршафи Декоративен Чаршав Без Брчки Покривка За Маса За Кујна За Јадење Свадбена Забава

Правоаголна Крпа За Маса Водоотпорна Рустикална Чипка Памучни Ленени Чаршафи Декоративен Чаршав Без Брчки Покривка За Маса За

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Висок Квалитет : Нашите чаршафи за правоаголник се изработени од висококвалитетна издржлива Памучна Ленена ткаенина со водоотпорна што ви дава супериорна цврстина и издржливост и заштита од гребење, масло и други истури за вашата маса.Декори и Дизајн : Чаршафите за правоаголни маси прифаќаат елегантен рустикален дизајн на фарма, неутрален и софистициран. Во исто време, класичната боја е погодна за повеќето домашни стилови, создавајќи елегантна и удобна атмосфера за јадење Применлива Сцена : Нашиот шармантен шарен чаршав создава совршен изглед за сите видови среќни прилики, погоден за вашата трпезариска маса, кујнска маса, кафуле, вечера, угостителство, свадба, Божиќ, бранч или маса на тераса на отворено.Лесно За Нега : Овие чаршафи се отпорни на истурање, отпорни на вода и масло и без брчки. Сите течности зрно за лесно чистење. Машинско перење во ладна вода и сушење. Потребно е малку или никакво пеглање. НЕ ИЗБЕЛУВАЈТЕ.Идеја За Подарок за загревање на куќата : овој класичен чаршав може да се даде како роденден, свадба, празник, Божиќ, валкан Дедо мраз или подароци за денот на вљубените на мажи, жени и пријатели. БОГАТА 55х71 инчи Правоаголна Крпа За Маса Водоотпорна Рустикална Чипка Памучни Ленени Чаршафи Декоративен Чаршав Без Брчки Покривка За Маса За Кујна За Јадење Свадбена Забава.

За производот

Купувачите избираат и