.

.

Летни Фустани За Жени Долг Ракав А-Линија Мини Темперамент Клуб Солидна V-Вратот Фустан Црна XXL

Летни Фустани За Жени Долг Ракав А-Линија Мини Темперамент Клуб Солидна V-Вратот Фустан Црна XXL

DEN 574.08

Од стока
Достапно.

16" Должина : 84см/33.24" должина : 87cm/34. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед.

За производот

Купувачите избираат и