.

.

Сојузник Геј Гордост Облека Повеќе Гордост Помалку Предрасуди Маица

Сојузник Геј Гордост Облека Повеќе Гордост Помалку Предрасуди Маица

DEN 399.84

Од стока
Достапно.

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб Лгбт Сојузник Геј Гордост Облека Повеќе Гордост Помалку Предрасуди Маица.

За производот

Купувачите избираат и