.

.

Лед Лента Со четири Стапки Светло

Лед Лента Со четири Стапки Светло

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Светлото НА Лентата СО ЧЕТИРИ Стапки НА Колекцијата За Завиткување и Ленти има јасен бел акрилен дифузер во форма на елегантна издолжена силуета. Светилката е надополнета со бели крајни капачиња и бела метална шасија. Светлото на лентата може да се монтира на ѕид или таван. Се одликува со јасен бел акрилен дифузор во форма на издолжена тубуларна силуета. Надополнето со бели крајни капачиња и бела метална шасија. Може да се монтира на ѕид или таван за да ги задоволи вашите уникатни потреби за дизајн. Идеален за кујни, простории за перење, гаражни комунални области и работни простори. Наведена е влажна локација. Мери 47,283-инчна ширина за 2,392-инчна висина. Користи една интегрирана LED сијалица (40w). Може да биде целосно затемнет со светилки што се затемнуваат. Вклучува инструкции за инсталација и хардвер за монтирање. Производите За Осветлување на напредокот се дизајнирани за исклучителен квалитет, сигурност и функционалност.

За производот

Купувачите избираат и