.

.

Дакијан Клиренс Фустани За Жени Модни Жени Обични Точки Печатење V - Вратот Вратоврска Без Ракави Во Половината Долг Фустан Плус Големина Фустани Сива 4

Дакијан Клиренс Фустани За Жени Модни Жени Обични Точки Печатење V - Вратот Вратоврска Без Ракави Во Половината Долг Фустан

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

86 "Должина : 112см/44. Големина : Л Големина. Одговараат Заumn, Лето и Пролет. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.Материјал : Полиестер. Пролет/лето/aut/зима, совршен натпревар, многу кул за носење, нов изглед! Погоден за дома, забава, шопинг, работа, на отворено, одмор, секојдневно, канцеларија, плажа, одмор!. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 94см/37. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.Карактеристики : Секојдневен Фустан,Лабава,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Печатење Без Ракави, Фустан До Глуждот.

За производот

Купувачите избираат и