.

.

Божиќ Бел Мини лак-јазол Декор Костим Шапка Чевли Додаток Снабдување

Божиќ Бел Мини лак-јазол Декор Костим Шапка Чевли Додаток Снабдување

DEN 335.84

Од стока
Достапно.

Опис. Елка декорација ѕвоно, нашите производи се поубави, висококвалитетни материјали, издржливи за долготрајна употреба. Светли бои и средна големина. Може да испрати до семејството и пријателите, да направат Свои Божиќни украси. Исклучителна изработка со нежен изглед, ќе ви се допадне на вас и на вашето семејство. Карактеристики. - Материјал : Крпа. - Големина : Околу 5х3х1, 5см/ 1, 97х1, 18х0, 59 инчи. - Тоа може да создаде божиќна атмосфера. Оваа декорација на лак ќе донесе радост за вас и вашите гости. Со таков креативен додаток, вашата празнична забава ќе биде прекрасна. - Совршена декорација На Новогодишна елка и сите совршени новогодишни украси што ви се потребни. - Мала тежина, лесна за поставување на таванот, вратата, ќебето итн. - Боукнот е одличен филер за украсување дрвја! Многу погоден за Новогодишни елки, самостојни капи, венци и други украси. - Одлична декорација За божиќен дом, градина, двор, трем, забава. Тоа може да создаде божиќна атмосфера. Оваа декорација на лак ќе донесе радост за вас и вашите гости. Со таков креативен додаток, вашата празнична забава ќе биде прекрасна. |Совршена декорација На Новогодишна елка и сите совршени новогодишни украси што ви се потребни. |Мала тежина, лесна за поставување на таванот, вратата, ќебето итн.

За производот

Купувачите избираат и