.

.

Добро Ткаени Селест Коимбра Модерен Шаг Марокански Сив Дебел 7'10 9'10 Област Килим

Добро Ткаени Селест Коимбра Модерен Шаг Марокански Сив Дебел 7'10 9'10 Област Килим

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Потонете ги прстите во купот од 100% полиестерски микрофибер Од колекцијата Селест. Овие килими имаат кадифен изглед и меко, луксузно чувство со уникатен треперлив ефект кога се разбушавени. Предивото е отпорно на дамки и не фрла или бледне со текот на времето. 100% подлога од јута е безбедна за дрвени подови и сите четири страни на тепихот се подредени за подобрена издржливост. Супер Густа дарежлива висина на купот. Машина произведена Во Турција. Ткаени во 100% Микрофибер Полиестер. Исклучително издржлив и супер лесен за чистење. Отпорен на дамки и нема да исчезне на сончева светлина со текот на времето. Редовно вакуумирајте со вакуум без тепач. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање.

За производот

Купувачите избираат и