.

.

Дома Рија Реверзибилен медалјон Комформ сет, кралица, морнарица

Дома Рија Реверзибилен медалјон Комформ сет, кралица, морнарица

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Додадете свеж поп на шема на декор на вашата спална соба со VCNY Home Riya Reversiable Medallion Comforter Set. Разноврсен додаток на вашата господар спална соба, соба за гости, детска соба или декор на домови, овој реверзибилен комплет за утешителство има две страни на зачудувачки дизајни на медалјон што можете да ги мешате, да одговарате и да направите свои. Достапно по ваш избор на две комбинации на бои (светло сина или морнарица), овој сет на утешител од 4 или 5 парчиња вклучува реверзибилен утешител, реверзибилни срамни (еден срам во сет близнаци) и две декоративни перници за додадена текстура и талент. Сетот е изработен од 100% микрофибер ткаенина за врвна мекост, издржливост и лесна топлина и удобност. Овој сет за лесни кревети за кревети е машина што може да се пее. Можете да го задржите да изгледа и да се чувствувате свежо со машина што ја мие во ладна вода и сушење на ниско поставување. Декоративните перници се само чисти само. 4 или 5-парчиња реверзибилен утешител. Сет Twin/Twin XL вклучува : 1 удобник (), 1 срам (), 2 декоративни перници (). Комплетен комплет за кралица вклучува : 1 утешен (), 2 Шамс (), 2 декоративни перници (). Кинг сет вклучува : 1 удобник (), 2 Шамс (), 2 декоративни перници (). Направено од 100% мек микрофибер. Реверзибилен дизајн со разнобојни медалјони. Изберете од две бои : морнарица или светло сина боја. Машинска миење за брза и лесна грижа.

За производот

Купувачите избираат и