.

.

Чудо на нација девојки резервоар играат фустан, 2-пакувања, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки резервоар играат фустан, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Двапати убаво! Дво-пакет на фустани без ракави на Nation Nation ја одржува својата кул и симпатична цела сезона. Пар со сандали за изглед на топло време или со кардиган или бомбардерска јакна кога има студ во воздухот. Се продава исклучиво на и. 2-пакет вклучува : 2 фустани. Деколте за лажичка. Без ракави. Плетенско здолниште. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Фустан без ракави 2-пакет за девојчиња од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и