.

.

Чадор на Лос Анџелес Рамс Премиер 42

Чадор на Лос Анџелес Рамс Премиер 42

DEN 175.84

Од стока
Достапно.

Уморни сте од фаќање на дожд кога сте на стадионот или само надвор од трчање? Заштитете се со овој NFL автоматски чадор за преклопување од спортот и тоте на Мекартхур. Се појавува отворено со притискање на копче и има гумена рачка со мека зафат со лента за носење. Крошна е отпечатена со екранот со логото на тимот со целосна боја. Преклопените димензии се 15, а отворените димензии на крошна се 42. Лос Анџелес Рамсумбрела.

За производот

Купувачите избираат и