.

.

Aviaенски плус големина со големина Активна обликувана чаша спортски градник

Aviaенски плус големина со големина Активна обликувана чаша спортски градник

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Подготвени, постави, оди! Изградете ги вашите основи за следната тренинг сесија или секојдневен ден. Овој спортски градник со обликувани чаши од Авиа обезбедува поддршка и покриеност што ви треба со тој дополнителен дел од истегнување за да се движите удобно. Avia Plus вентилирана обликувана чаша градник.

За производот

Купувачите избираат и