.

.

Чунки чипка од чипка

Чунки чипка од чипка

DEN 271.68

Од стока
Достапно.

Ниту една граница од чиста чипка од чипка не е убава, удобна и мора да има. Сите рабови од чипка и лушпа додаваат женски допир на овој убав стил на пробива на пуловер. Куповите наредени на Jerseyерси имаат отстранливи влошки за да можете да ги прилагодите по потреба. Без жица од чиста чипка со отстранливи влошки.

За производот

Купувачите избираат и