.

.

2.5QT Agastache Kudos

2.5QT Agastache Kudos

DEN 399.84

Од стока
Достапно.

Колку е подобра дренажата, толку е посреќна фабриката! Овој деликатно сладок миризбен цвет на мед е привлечен повеќегодишен за лето преку есен во градина што сака сонце. Топли мангарински пупки отворени за корално-розови плочки. Овие повеќегодишни цветни нон-стоп и ќе се соберат. Многу корисно за опрашувачите. Експерт градинар 2.5 QT Агасташе Кудос.

За производот

Купувачите избираат и