.

.

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесна Половина Тркалезна Големина На Бендот 13,5

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Лесна Половина Тркалезна Големина На Бендот 13,5

DEN 784.00

Од стока
Достапно.

Уживајте во симплистичката убавина на овој лесен 14 каратно жолт златен бенд. Прикажувајќи впечатлив полукружен дизајн, овој опсег широк 3мм сигурно ќе биде ценет засекогаш. Доаѓа во големина на прст 13.5, овој елегантен и стилски свадбен бенд никогаш нема да излезе од мода.Метална Тежина : 2,34 Грама Тип на накит : Стил На Финирање : Полу-Тркалезен Свадбен Бенд : Унисекс Метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина На Жолта Лента : 3ммринг Големина : 13,51,15 мм дебела цврста лесна тежина вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Жолто Злато, Цврсто, Лесно, Половина Круг.

За производот

Купувачите избираат и