.

.

Уметнички И Примамливо Дрво Метал Стакло Свеќа Носителот Избрани

Уметнички И Примамливо Дрво Метал Стакло Свеќа Носителот Избрани

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Размислувате За Обновување Или Обновување На Вашата Куќа? Тогаш Овој Комплет За Држачи За Свеќи Од Дрво Од Метално Стакло Е Соодветен За Да Додадете Елегантен Допир На Декорот. Силната Дрвена Основа Со Античка Завршница Има Дизајнерски Метален Држач Со Држачот За Стакло. Овој Комплет Држач За Свеќи Добро Ќе Се Вклопи И Со Традиционалните И Со Современите Тематски Куќи. Користете Го Во Вашиот Коридор Или Станбена Површина За Да Создадете Магично Чувство Во Вашиот Амбиент. Може Да Се Користи И За Збогатување На Декорот На Вашите Влезни Порти. Гостите Сигурно Ќе Бидат Импресионирани Од Вашиот Посебен Индекор За Избор. Уверени Сте Дека Ќе Освоите Многу Комплименти Од Пријатели И Гости Кои Ја Посетуваат Вашата Куќа. Може Да Се Подари И На Пријатели И Семејство Кои Имаат Сличен Вкус Индекор И Уметнички Парчиња. Уметнички И Примамлив Држач За Свеќи Од Дрво Од Метално Стакло 2 Избрани.

За производот

Купувачите избираат и