.

.

Машки Антигва Јаглен Вашингтон Црн Сенатори Голема И Висока Генерација Четвртина - Патент Пуловер Врвот

Машки Антигва Јаглен Вашингтон Црн Сенатори Голема И Висока Генерација Четвртина - Патент Пуловер Врвот

DEN 183.20

Од стока
Достапно.

Дозволете вашата гардероба да ја прикаже историјата на бејзболот со Овој Вашингтон Црни Сенатори Голем И Висок Генерација Четвртина-Патент Пуловер Врвот Од Антигва. Ова е совршен врв за поладни денови на вашиот омилен бејзбол стадион. Логото На Црните Сенатори Во Вашингтон ќе ви овозможи да ги претставите бејзбол легендите кои успеаја да го направат спортот она што е денес. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. 1/4-Поштенски. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. Официјално лиценциран. Материјал : 90% Полиестер/10% Спандекс. Топлина запечатени трансфер графика. Градите џеб патент. Увезени. Бренд : Антигва. Средна тежина врвот погоден за умерени температури. Бура размавта. Отворете ја манжетната. Ткаенина застане јака. Исечете и шијте го долниот раб.

За производот

Купувачите избираат и