.

.

Инктастична Борбата На Мојот Пријател Е Мојата Борба-свесност за рак На јајниците Маица Со Долги Ракави

Инктастична Борбата На Мојот Пријател Е Мојата Борба-свесност за рак На јајниците Маица Со Долги Ракави

DEN 351.84

Од стока
Достапно.

Борбата на Мојот Пријател Е Мојата Борба-Свеста за рак На јајниците Маичката Со Долги Ракави е за секој што го поддржува својот пријател со рак на јајниците. Инктастична Борбата На Мојот Пријател Е Мојата Борба-свесност за рак На јајниците Возрасна Маица Со Долги Ракави Машка Бела XL. Борбата На Мојот Пријател Е Моја Борба-Маичката Со Долги Ракави Со Рак На јајниците Е за секој што го поддржува својот пријател со рак на јајниците. 5.0 мл., претходно намалена 100% памучна унисекс маица, Беспрекорна јака од 1х1 ребро, манжетни за ребра, скриени шевови. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер е 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. свесност чај лента нега лек третман хемо менс облека за возрасни облека маичка.

За производот

Купувачите избираат и