.

.

БХ-Д Брзина Пијалак 10-Чаша Кафе Пиварница, Висока Надморска Височина

БХ-Д Брзина Пијалак 10-Чаша Кафе Пиварница, Висока Надморска Височина

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Со Брзина Пијалак - нашите традиционални пивари за брзо подготовка-водата се чува на оптимална температура на подготовка во внатрешен резервоар за топла вода. Ова значи дека е подготвено за подготовка кога сте и испорачува вкусно, топло кафе за околу 3 минути. БУН Пиварницата Бх Голтка шолја свежо сварено, пенливо и ароматично кафе. Сега можете да го направите вашето омилено кафе веднаш со апаратот за кафе кој собира до 1,56 литри вода со едно движење.

За производот

Купувачите избираат и