.

.

Џеб за кратки ракави за мажи Чероки, еден џеб П.

Џеб за кратки ракави за мажи Чероки, еден џеб П.

DEN 802.40

Од стока
Достапно.

Y/d лента со ниско ниво на полите Поло. Џеб на градниот кош со затворање на копчето за лого предиво обоен дрес Шајлен граден џеб со копчиња со лого на копчето, врежани копчиња лабаво вклопување за удобност hi-lo hem faux кожен стегач етикета страничен отвор со свртена со двојка.

За производот

Купувачите избираат и