.

.

Bootce Cleancut Fleece Chukka Bootka

Bootce Cleancut Fleece Chukka Bootka

DEN 639.84

Од стока
Достапно.

Запознајте ја машката „Луг“ Клиркут Флее Чука Патика - Супер удобна и модерно модерна. Поставата за кадифен руно додава непобедлива удобност и топлина и солидна надворешна плоча на лагер обезбедува дополнителен зафат и стабилност за да ве задржи на нозе. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетички нубук горниот. Завртете ја гумена надворешна плоча со дополнителен зафат, вулканизирана. Затворање на чипка за прилагодливо, безбедно вклопување. Поставена од руно. Подготвен јазик и јака за удобно вклопување.

За производот

Купувачите избираат и