.

.

Кумхо Круген HP 235 55- V гума

Кумхо Круген HP 235 55- V гума

DEN 3.33

Од стока
Достапно.

Цела сезона ја гази целата сезона. Само гума. Гаранција на производителот. Мазно возење. Страничен allид : Црно. Fits : 2011-17 Toyota Sienna XLE 2006-12 Toyota RAV4 Sport 2013-15 Toyota RAV4 Limited 2017-18 Toyota RAV4 Hybrid SE 2009-10 Dodge Charger R/T 2012-16 Dodge Charger SXT Plus 2013-17 GMC Terrain Denali 2017- 20 Kia Sportage SX Turbo 2007-09 Lexus RX350 Base 2008-09 Saturn Vue Red Line 2016 Toyota RAV4 Hybrid Limited 2010-12 GMC Terrain SLE 2014-16 Dodge Challenger SXT 2006 Dodge Charger Daytona R/T 2017-18 Dodge Challenger T/A 2022-23 Volkswagen Tiguan SE 2010-19 Ford Taurus SEL 2019-23 Dodge Challenger SXT 2004-06 Lexus RX330 Base 2013 Dodge Challenger SXT Plus 2011 Dodge Charger R/T Road and Track 2021-22 Kia Sportage SX 2018-21 Volkswagen Tiguan Highline И повеќе - додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и