.

.

Сладок живот Брет Муле

Сладок живот Брет Муле

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Лесно лизгајте се во сезоната со слаткиот живот Брет Муле. Класичниот стил на лизгање добива ладно, современо ажурирање со забавни детали за печатење на животни. Соделен ден суштински, тие се совршена замена за уморни стари клоци како патики со лизгање или балетски станови.5 "Блок потпетица. Лизгајте на мазга за лесно носење. Faux кожа и faux велур горниот дел.

За производот

Купувачите избираат и