.

.

Dearfoams купови папучи за подигање со мемориска пена

Dearfoams купови папучи за подигање со мемориска пена

DEN 383.84

Од стока
Достапно.

Разновидноста е името на оваа игра за влечење на подигање! Преклопете ги манжетните кога се чувствувате премногу топло, или превртете ги за дополнителен допир на пријатност. Издржливите надворешни страни ви овозможуваат да ја донесете релаксацијата, без разлика каде води денот. Најдобро од сè, DF Adapt нуди без удобност! Плишана крзнена горната . пријатна крзнена обвивка и стапало . без удобност на пот со df адаптација не ги задржува нозете пријатни и суви . перничената влошка со мемориска пена за дополнителна удобност.

За производот

Купувачите избираат и