.

.

2in еспресо орхидеја

2in еспресо орхидеја

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Оваа еспресо орхидеја може да донесе поп боја во која било просторија или околина. Можете да го донесете ова саксија за да работите за да додадете малку природа на вашиот работен простор. Оваа двојна орхидеја е 2 "и може да се прикаже во прозорци или на врвот на клупите. Дома, овој цвет можете да го поставите на висока полица за книги за цветен елемент од подот до таванот во вашата дневна соба или ден. Ова растение може да биде Спарен со растенија со контејнери за да се создаде кондензирана градина на балкон или палуба. Осветлете ги полиците, работните компјутери и прозорците со ова растение. Пар со саксија за растенија за да создадете градина за контејнери на внатрешен двор или палуба.

За производот

Купувачите избираат и