.

.

Детско место бебе момче и дете момче кратко ракав плетено врвот и качулка без ракави со шорцеви - сет, големини на новороденчиња

Детско место бебе момче и дете момче кратко ракав плетено врвот и качулка без ракави со шорцеви - сет, големини на новороденчиња

DEN 333.44

Од стока
Достапно.

Детско место бебе момче ајкула тематски со кратки ракави плетени врвот и качулка без ракави со шорцеви-сет од 4 парчиња, големини 0-24 месеци миење внатре во машината миење ладен нежен циклус со како бои само белило од нехлор кога е потребно суво суво ниско ладно железо кога Потребно е железо од обратна страна Не декорацијата / логото на железо. Jerseyерси Памук 100% . Худи без ракави има ајкула перка на аспираторот и „џеб од кенгур“ на предната страна.

За производот

Купувачите избираат и