.

.

Пекара за чудо -земја на Дизни Јуниор Алис, Алис кукли и додатоци, деца играчки со векови

Пекара за чудо -земја на Дизни Јуниор Алис, Алис кукли и додатоци, деца играчки со векови

DEN 1.00

Од стока
Достапно.

Нов пресврт на старите пријатели : Пекарата на чудата на Алис на Дизни Јуниор ги следи авантурите на потомците на ликовите од анимираниот класик на Дизни во 1951 година, Алис во земјата на чудата . За да го удвоите рецептот за забава, додадете ја 10-инчната кукла принцеза Роза, како и други фигури, играчи и полнети животни инспирирани од пекарницата на чудата на Алис на Дизни Јуниор во колекцијата на кој било обожавател.Пекарата за чудо -земја на Дизни Јуниор Алис, Алис кукла е подготвена да камшикува голема забава со iousубопитни деца. Голема забава за iousубопитни деца : Пекарницата на чудата на Дизни Јуниор Алис, Алис кукла е подготвена да ја камшикува забавата со миризба со кекс. Повеќе забавно со пријателите : За да го удвоите рецептот за забава во кујната, додајте ја 10-инчната кукла Роза и соберете дополнителни полнети животни, кадифен кукли, фигури на играчки и играчки инспирирани од пекарата на чудата на Дизни Јуниор Алис . Возраст 3+ без разлика дали купувате детска играчка како подарок, роденденски подарок, или само затоа што, пекарата за чудата на Алис на Дизни Јуниор Алис прави прекрасно изненадување!.

За производот

Купувачите избираат и