.

.

Обетки од џет-копчиња со позлата со хематит

Обетки од џет-копчиња со позлата со хематит

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Овие прекрасни обетки ќе ви го направат денот малку посветл секој пат кога ќе ги носите! Обетки со коприва со позлатени со хематит, обетки на копчето : Хематит, финиш Кристал Стоунпост, обетки за обетки мерка 22,5 мм.

За производот

Купувачите избираат и