.

.

Womenенски ладен пијалок со вода фустан

Womenенски ладен пијалок со вода фустан

DEN 287.84

Од стока
Достапно.

Направено со спектакуларна едноставност, овој елегантен макси пренесува елеганција и убавина на само еден поглед. Со деликатни кратки ракави и ласкава драперија, вратот на лажичката го покажува вашиот деколет. Кажете го сето тоа со најдобриот вид на облекување на изјави. Носете со омилените додатоци за сребро или злато, или испуштете ги додатоците само на столпчиња со дијаманти и сандали. Во секој случај, ова е тренд, но безвременски изглед кој никогаш не излегува од стил. Бидејќи е направено до 24/7, знаете дека е супер удобно. Машината што може да се мие, се спакува како сон за патување. Сакајте го вашиот изглед, 24/7! CF6037. црн фустан. Обичен фустан. Партиски фустан. удобен фустан. Направено со спектакуларна едноставност, овој елегантен макси пренесува елеганција и убавина на само еден поглед. Со деликатни кратки ракави и ласкава драперија, вратот на лажичката го покажува вашиот деколет. Кажете го сето тоа со најдобриот вид на облекување на изјави. Носете со омилените додатоци за сребро или злато, или испуштете ги додатоците само на столпчиња со дијаманти и сандали. Во секој случај, ова е тренд, но безвременски изглед кој никогаш не излегува од стил. Бидејќи е направено до 24/7, вие го знаете и супер удобно. Машината што може да се мие, се спакува како сон за патување. Сакајте го вашиот изглед, 24/7!.

За производот

Купувачите избираат и