.

.

Рустикално дрво со целосна должина огледало

Рустикално дрво со целосна должина огледало

DEN 2494.08

Од стока
Достапно.

Завршете го вашиот декор во спалната соба со стилски огледало со целосна должина што е совршено за последниот поглед пред да излезете во светот. Ова прекрасно огледало со целосна должина нуди дека рустикална естетска куќа естетска со своето исушено и потресено дрво кое е детално опишано со малку зацрнети акценти и месинг. Деталните јазли и стрии во дрвото му даваат на паркот шарм и карактер. Плус, пресечениот горе и на дното на ова огледало додава малку геометриска забава и украсен дизајн на парчето. Висок и шик, ова зачудувачко огледало може да се постави на wallид или лесно да се обеси со два прстени (вклучени), за пософистицирани и покачени изглед на производи : Севкупни димензии : 70,25 "H x 20,25 " L x 1 „Д димензии на огледалото : 63,5 " h x 14,75 "l Тежина : 25 фунти содржи едно огледало во земјата шарм-ова привлечно wallидно огледало е затворено во рустикална дрвена рамка со природни дрвја на дрво и јазли, позајмувајќи се на таа гроздобер куќа инспирирана од фармата куќа Стил на домашен декор . огледало со целосна должина-ова огледало со целосна должина е совршено за вашата спална соба додека се облекувате наутро. Со обилна рефлексивна површина, ќе можете да го курате тој симпатичен изглед пред да излезете надвор денот . самостојно или лесно виси-без разлика дали ќе одлучите да го поддржувате против wallид или да го обесувате, ова огледало ви дава опции . Безбедно испорака-вашето ново огледало е стручно спакувано за транспорт за да се осигурате дека пристигнува дома безбедно и звук.

За производот

Купувачите избираат и