.

.

Машка маица за маичка за машка машка маичка, длабоко зелена

Машка маица за маичка за машка машка маичка, длабоко зелена

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Претставете ја вашата страст кон тенисот во трамвајската технологија, плетена ткаенина од полиестер и памук со уметнички дела со тениско игралиште на предната страна. Мека и удобна, оваа екипа е насочена кон тенисерот во сите. Полиестер/памук мешавина плетено тело со меко памучно чувство на рака. Вратот на екипажот со уметнички дела од тениско игралиште на предните гради. Карактеристики за влага за влага за крајна удобност. 50% полиестер, 50% памук.

За производот

Купувачите избираат и