.

.

Wrangler® машки 5 џебни вклопени со џин со стрии, големини 30-42

Wrangler® машки 5 џебни вклопени со џин со стрии, големини 30-42

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Нудејќи модерен стил и класични детали, мажот на Wrangler® Maniged Jean е сигурен дека ќе го разгледа вашиот случај на обичен изглед. Изработено е од мешавина од памук со стрии за дополнителна удобност и флексибилност. Овие заострени фармерки за мажи доаѓаат со 5 џебови и зашивање на „W“. Носете ги со копче или маица. Засилено вклопување. Седи веднаш под природната половината. Стајлинг со 5 џеб со џеб и џебови на колкот на колкот. Затворање на копче и патент. W 'Зашивање на задните џебови. 112342553.

За производот

Купувачите избираат и