.

.

Единствени поволни цени за летни летни летни ленти за половината на половината

Единствени поволни цени за летни летни летни ленти за половината на половината

DEN 319.36

Од стока
Достапно.

Шарените шорцеви од табла се совршен стил за додавање на вашата гардероба за плажа, и да ве одржувате најдобро секој ден кога сонцето го сјае прилагодливиот влечење, ви овозможува да постигнете одлично вклопување со секое абење. 2 странични џебови од решетката и 1 задниот џеб со дренажа на очните капаци за вашето складирање. Можете да носите шорцеви за табли за Денот на таткото, лето секој ден, одмор, спортови на вода и активности на плажа. Големина на телото на моделот : Висина : 6'1 ", Градите : 38 2/8 инчи, половината : 30 6/8 инчи, колк : 42 1/8 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи табела со големина 32. големина (Во инчи) Меѓународна големина - Поклоп на половината - ГИРТ за колк должина30 29 7/8 42 4/8 1532 31 1/8 44 1/8 15 3/834 32 2/8 45 5/8 15 6/836 33 4/8 47 2/8 16 1/8 Единствени поволни цени за летни летни влезови на половината на половината за поставување шорцеви 100% полиестер. Увезена. Цврста боја. Влечкање на половината. Над коленото. Должина на инсим 2,8 инчи. Машината миење ладно внатре.

За производот

Купувачите избираат и