.

.

Luxpaper Покани за покана, 1 4, lb. Tagn Baft Brown, Pack

Luxpaper Покани за покана, 1 4, lb. Tagn Baft Brown, Pack

DEN 111.84

Од стока
Достапно.

Најдобро од сè, има метод за запечатување на кора и печат! Едноставно извадете ја лентата за лепило од внатрешноста на задниот дел од задниот дел и притиснете надолу за да ги запечатите вашите коверти.25” (121мм x 165мм). Овие коверти се исто така идеални за решавање на белешки и покани со рака. Вие нема да мора да се грижите за метежот на хартија, солзи или мастило со овие коверти. Оваа цврста и издржлива дебелина е совршена за испорака на долги растојанија без да се свиткува или кине. Борба за намирници кафеава. Современото размавта на плоштадот додава софистициран допир на овој плик. Овие коверти на поканите А4 мерат 4. Купете пакет од 50, 250, 500 или 1000 денес! Покани за покани за луксуз А4.Дали барате висококвалитетен плик А4 за покани, најави, честитки и многу повеќе? Овие коверти се исто така совршени за секоја пригода од разиграни до формални. Користете ги овие коверти за сите ваши потреби за испраќање, како што се благодарни картички, зачувајте ги датумите, Божиќните фотографии и многу повеќе!. Количина : 50 пакет. Ако сте задолжени за коверти за свадба, забава, празник, корпоративен собир, банкет, туш, роденден или дипломирање, ковертите на намирници од намирници „Лукс 70 фунти . Getе добиете одличен печат секој пат, не е потребно навлажнување. Тие се дизајнирани за компатибилност со домашни печатари за ласер и инк -џет.

За производот

Купувачите избираат и