.

.

Тојела Функционална Пренослива Топлинска Изолација Мајчина И Детска Торба Дијагонала На Рамото Голем Капацитет Каки Л

Тојела Функционална Пренослива Топлинска Изолација Мајчина И Детска Торба Дијагонала На Рамото Голем Капацитет Каки Л

DEN 287.84

Од стока
Достапно.

Информации за производот : Категорија На Производи : мама торбаприменливи сценарија : складирање на патувања, кеси за складирање, вреќи за складирање внатрешната структура на торбата : шише со млеко багнумбер на ремени за рамо : три капацитет : 36-55лматеријал : Денимстил : корејски методи на Обработка : метод на отворање на мека површина : големина на патент : делови со средно носење : Меки рачни трендовски Чанти Стил : Мама шема : обичен популарни елементи : список за пакување на автомобили : мама торба*1 тојела функционална преносна топлинска изолација мајчина и детска торба дијагонала на рамото голем капацитет каки л.

За производот

Купувачите избираат и