.

.

Кокопеанут Симпатична Цртана Домашна Влечка За Деца Витер Топли Удобни Кадифни Чевли Слајдови Каваи Зајак Нејасни Бебешки Влечки Зајаче Флип Апостолки

Кокопеанут Симпатична Цртана Домашна Влечка За Деца Витер Топли Удобни Кадифни Чевли Слајдови Каваи Зајак Нејасни Бебешки Влечки

DEN 191.84

Од стока
Достапно.

Без Разлика Дали Е Вклучен : Нооригин : Копно Чинакн : Материјал За Ѓон Фуџијанутсол : Должина На Евашо : 14 см,15 см,16 см,17 см,18 см,19 см,20 см Име На одделот : Детски Материјал : Памучни Ткаенини Сезона : Форма На Зимска Пета : Тип На Шема На Рамни Потпетици : Материјал За Печатење На Животни : Плишано : одговара на големината, земете ја вашата нормална Големина Пол : Унисекситем Тип : Влечки Водство За Големина-Логото На Големината На Чевлите се однесува само на кинеската големина.- Големината на чевлите на страницата за купување Е кинеска големина, бројот зад големината претставува соодветен см за соодветна должина на стапалото-ве Молиме изберете големина Според Должината на Стапалото,ќе испратиме чевли Во соодветна Кинеска Големина.Забелешка : поддогодбата може да варира во зависност од конструкцијата, материјалите и производителот.②нови чевли може да дојдат со малку мирис,ќе исчезнат по вентилацијата.● Мала разлика во бојата помеѓу фотографиите и вистинскиот објект поради различен дисплеј,светлина и агол на снимање.● Ве молиме дозволете грешка од 0,1-0,3 см поради рачно мерење.Дете Домашно Лизгање Име : Детска Домашна Лизгалка материјал : пвцстил : 1 Стил 5 Боја Кокопеанут Симпатична Цртана Домашна Влечка За Деца Витер Топли Удобни Кадифни Чевли Слајдови Каваи Зајак Нејасни Бебешки Влечки Зајаче Флип Апостолки.

За производот

Купувачите избираат и