.

.

Женски Концепти Спорт Виолетова Лос Анџелес Лејкерс Крајната Фланелен Шорцеви

Женски Концепти Спорт Виолетова Лос Анџелес Лејкерс Крајната Фланелен Шорцеви

DEN 476.32

Од стока
Достапно.

Останете пријатни во Овие Лос Анџелес Лејкерс Крајната Фланелен Шорцеви Од Концепти Спорт. Со еластичен појас за да се обезбеди совршено вклопување и смела извезена графика На лос Анџелес Лејкерс, овие панталони ви овозможуваат да ја истакнете гордоста кога се лежите околу вашиот дом или се подготвувате за спиење. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Бренд : Концепти Спорт. Официјално лиценциран. Машинско перење. Инсем мерки прибл. 3''. Везена графика. Материјал : 100% Памук. Еластичен појас.

За производот

Купувачите избираат и