.

.

Правна Големина-9 1 2 - 5мил - Термички Ламинирачки Торбички

Правна Големина-9 1 2 - 5мил - Термички Ламинирачки Торбички

DEN 239.84

Од стока
Достапно.

Сјајниот филм е кристално јасен со висока транспарентност и одлична адхезија. Обезбедува светла сјајна завршница додека ги подобрува боите и острината на сликата. Одлично за презентациски материјали ,d карти, хартиени документи (9" х 14 1/2") или помали, постери, фотографии, мали менија, фотографски материјали и дисплеи за купување. ​​​​​​ Информации За Производот Ламиниране Лист Ширина : 9". Должина На Ламинирачки Лист : 14.50". Дебелина На Ламинирачки Лист : 5 мил. Процес на запечатување : Топло трчање. Завршна Површина : Висок Сјај. Поддржана Големина На Лист : Легална. Апликација/Употреба : Лична Карта. Апликација/Употреба : Документ. Апликација/Употреба : Хартија. Апликација/Употреба : Постер. Апликација/Употреба : Слика. Апликација/Употреба : ПОП Дисплеј. Физички Карактеристики Боја : Кристално Јасно. Разни Дополнителни Информации : Користете со термички торбички ламинатори. Користете за правна големина (9" х 14 1/2") документи или помали. Висок сјај заврши. 5мил дебел. 50 пакет.

За производот

Купувачите избираат и