.

.

ПАНТАЛОНИ ЗА Мажи Панталони Широки Машки Прави Панталони Минути Модна Нога Преголеми Панталони Со Девет Машки Панталони Бели, 3XL

ПАНТАЛОНИ ЗА Мажи Панталони Широки Машки Прави Панталони Минути Модна Нога Преголеми Панталони Со Девет Машки Панталони Бели,

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Летни Панталони Тренд Еднобојни Спортски Панталони Машки Трчање Младински Фитнес Шорцеви Обични Машки Обични Панталони Момче Лизгач : Машки1пц Шорцеви Должина : Кратки Quoces Offices_ машкиот краток е одличен избор за секојдневно.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. ●Натпревар ● машкиот краток е лесен и може да биде добро усогласен со чевлите.Одлични карактеристики : Модниот дизајн ве прави попривлечни.Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Солидна Сезона : сите сезони .. тој е изработен од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.Одговара : Одговара за големинакарактеристики : Стил : Мода И рекреативна пригода : Дневен И домашен Еластичен појас : Еластичниот И прилагодлив појас може да биде совршен за вашиот струк,што ве тера да ги правите вежбите без тага и вознемиреност. Брзо Сушење : гопунските спортски панталони се направени од ултра лесни, дише, но сепак исклучително издржливи fabric.It помага брзо да ја отстраните влагата и да се исушите,да бидете ладни и удобни додека трчате. Удобно : мрежестата ткаенина обезбедува удобни и дише чувства. Џебови : Нашите мрежести панталони во стилот А2 се направени со два длабоки џебови и еден заден џеб со патент,можете да ги чувате телефонот,клучевите или другите скапоцености безбедни и безбедни за време на тренинзите. Прилика : Совршен За активности на отворено,фудбал,тенис,џогирање,возење велосипед,трчање,пешачење,бодибилдинг, пешачење,вежбање итн.

За производот

Купувачите избираат и