.

.

Цврст 18к Жолто Злато Полукружна Свадба Машки Женски Свадбен Бенд Прстен Големина 7

Цврст 18к Жолто Злато Полукружна Свадба Машки Женски Свадбен Бенд Прстен Големина 7

DEN 3199.20

Од стока
Достапно.

Точка Бр : 18ХР040-7прециозен Метал Тип : 18к Злато (Цврсто Злато, Не Позлатено, Не Наполнето)Финиш : Полиран Ширина На Лентата : 4 ммсајз (Минимум) : 7 ГОЛЕМИНА (Максимум) : 7,25 Зголемување На Прилагодувањето На Големината : 0,25 Карактеристика : Цврсто Вклопување : Стандардна Големина : Дегустација : 1,4 Гравирање : Деградација : Унисекспрециозна Метална Боја : ТИП на пожолтување : тип НА СВАДБЕНА лента : ОБЛИК На ЗАОБЛЕН ПРСТЕН : Половина Тркалезно 18к Жолто Злато (Цврсто Злато, Не Позлатено, Не Исполнето). Тежина : 4,2 ГМ (овој прстен може да има грам варијанса на тежина до 10%). Бенд Ширина : 4мм. Прстен Големина : 7. Дебелина : 1,4 мм.

За производот

Купувачите избираат и