.

.

10FT USB Кабел За Брат?Мфц 9970ЦДВ Боја Ласер сите Во Еден Печатач

10FT USB Кабел За Брат?Мфц 9970ЦДВ Боја Ласер сите Во Еден Печатач

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Голема вредност НА УСБ 2.0 усогласени кабли СО високи перформанси. Компатибилен и со компјутерски и со apple системи. УСБ машки до Б машки кабли се користат за поврзување на периферни уреди со стандардни конектори Од типот Б со конекторите од типот а што се наоѓаат на повеќето компјутери. Компатибилен и со компјутерски и со apple системи. Електроника,Компјутери И Додатоци,Кабли И Додатоци,Кабли И Интерконекции, USB Кабли.

За производот

Купувачите избираат и