.

.

Ароци Верона Помлади Игри Чаир, Црвено

Ароци Верона Помлади Игри Чаир, Црвено

DEN 4879.84

Од стока
Достапно.

Без разлика дали сте млади и доаѓаат професионален гејмер или само имаат мал тип на тело Верона Џуниор Е најмалата верзија на семејството Верона В2 и најмалиот ароци стол. Столче со помала големина за деца или помали типови на тело. Лесен за чистење плетен материјал. Ergономски дизајн со повеќе прилагодливи карактеристики. Изграден со цврста метална рамка за долготрајна употреба. 2-димензионални прилагодливи потпирачи за раце. Стрмен агол на навалување. Цврста метална рамка поддржува до 60 килограми/ 132 килограми.

За производот

Купувачите избираат и