.

.

575088-Мегастеп Премиум Нелизгачки Алуминиумски Табли За Трчање, Изберете Тојота Тундра

575088-Мегастеп Премиум Нелизгачки Алуминиумски Табли За Трчање, Изберете Тојота Тундра

DEN 2496.00

Од стока
Достапно.

Мегастеп 6-1/2 " Трчање Одбори нерф бар стил со погодност на целосна должина трчање чекор одбор. Екструдирано алуминиумско јадро да биде силно, лесно и без ' рѓа. Високо-полски, нерѓосувачки челик со 18 мерачи за светла, чиста завршница. Таблите лесно се прилагодуваат внатре, надвор, напред или назад за да одговараат на личните преференции. 6-1/2" х 3" одбори со 5" не-пропадна гумени гази за безбеден, удобен чекор. Загради специфични за возилото со претходно инсталирани сврзувачки елементи за лесна инсталација. Челичните држачи со висока јачина имаат издржлив финиш на црн прав. Факултативна црна пластична позадина достапна за 88" (#579) во 98 " (#5798). Ограничена доживотна гаранција (петгодишна завршница, едногодишни делови).

За производот

Купувачите избираат и