.

.

чадор дожд време облак сонце уво висат en капка обетка накит жена

чадор дожд време облак сонце уво висат en капка обетка накит жена

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Големина : големина На Обетка : дијаметар 2,7 см / 1,1 инч; дебелина 0,2 см / 0,1 инчикласификација : Златна Обетка Карактеристика : -Спарете ја со вашата омилена облека-Обетките со Капки имаат некои од нашите привлечни метални работи-Овие обетки ќе направат совршен подарок за Денот На Вљубените, Божиќ, годишнината од вашата венчавка, Денот На Мајката и родендените-за да го заштитите позлата,одржувајте го високиот сјај на вашиот накит со избегнување Контакт Со Сапун, парфем, лосион, шминка, производи за коса и чистење-2 обетки парматеријал : количина на метален пакет : 2 Х Обеткиовој производ Може да Се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. чадор дожд времето облак сонце уво висат en капка обетка накит жена.

За производот

Купувачите избираат и