.

.

Божиќен Банер За Градина Божиќен Банер Двострано Знаме Двојно Дебела Лопатка На Отворено Божиќен Банер За Божиќна Градина И Декор На Домот

Божиќен Банер За Градина Божиќен Банер Двострано Знаме Двојно Дебела Лопатка На Отворено Божиќен Банер За Божиќна Градина И

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Божиќен Банер За Градина Божиќен Банер Двострано Знаме 12,5 X 18 Инчи Двоен Дебел Лопатка На Отворено Божиќен Банер За Божиќна Градина и Украси На Домот : Прославете Го Божиќ / Среќен Божиќ со весел Божиќен транспарент!Издржлив двоен дебел лен кој нема да види обратни обрасци.Знаме ОД 12Х18 инчи со врвни манжетни за стандардни бандери.Шарени живи бранови, двостран дисплеј Двостран приказ на Дедо мраз кој доставува подароци од оџакот. 100% 24/7 употреба и машина за перење.Уживајте во кавга-шопинг искуство. Ако не сте задоволни со производот, можете да не контактирате навреме за да се справите со него. во вашата количка и прославете Го Вашиот Среќен Божиќ.Божиќен Банер За Градина Божиќен Банер Двострано Знаме 12,5 x 18 Инчи Двоен Дебел Лопатка На Отворено Божиќен Банер За Божиќна Градина И Домашен Декоративен Материјал : полиестеркол : како што покажува сликата тежина на пакетот : 70gpackage големина : 3x3x44cm овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни да купите. Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Производот е 100% сосема нов, квалитетен и брза испорака.

За производот

Купувачите избираат и