.

.

Љубов, Дијана Суперхерој, 6 Кукла

Љубов, Дијана Суперхерој, 6 Кукла

DEN 223.04

Од стока
Достапно.

Однесете си ја дома сопствената Љубов, Дијана Мини Суперхерој Дијана Кукла! Дијана носи забавна облека за суперхерои и доаѓа со соодветна четка за коса за да можете да ја стилизирате косата на Дијана! Љубов, Дијана Мини Кукли се совршена забавна големина за да ја однесете насекаде! Соберат Сите На Љубовта, Дијана Мини Кукли И машап нивните тимови со мешање и појавување на стилски модата и додатоци! Постојат 6 Љубов, Дијана Мини Кукли Да Се Соберат : Доктор Дијана, Принцеза На Игра Дијана, Балерина Дијана, Суперхерој Дијана, Фризер Дијана и Роденден Дијана! Љубов, Дијана 6 " Суперхерој Дијана Сина четка за коса за забавна игра на коса . Куклата носи кул облека за суперхерои, вклучувајќи маска за очи, наметка, појас, ленти за раце и чизми! . Куклата има 5 точки на артикулатон . Куклата содржи долга руса коса во плетенки за дополнителна игра . Куклата е висока приближно 6 инчи.

За производот

Купувачите избираат и