.

.

Класични Додатоци Монтлејк Фадесафе Водоотпорен Патио Кочија Ватиран Перница Капак,, Морнарица

Класични Додатоци Монтлејк Фадесафе Водоотпорен Патио Кочија Ватиран Перница Капак,, Морнарица

DEN 191.84

Од стока
Достапно.

1-ГОДИШНА ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА : обезбедуваме Едногодишна Ограничена Гаранција на нашите Капаци Монтлејк Фадесафе. Со квалитетни материјали и карактеристики внимателно избрани од нашиот тим за дизајн во куќата, овие перници промовираат привлечна атмосфера во која можете да се соберете, да се потпрете и да се опуштите. ПРЕМИУМ КАПАК НА ПЕРНИЦАТА ЗА ВНАТРЕШЕН ДВОР : Одговара на перница до 72 "Л х 21" В х 3 " Х. МОНТЛЕЈК ФАДЕСАФЕ ТКАЕНИНА СИСТЕМ : монтлејк Фадесафе ткаенина е стилска ткаенина обоена со раствор која е отпорна на избледување; водоотпорна обвивка и подлога се спротивставува на дамките и помага да се задржи дождот надвор.

За производот

Купувачите избираат и