.

.

Масичка За Кафе Бораам Џејмстаун, Античка Бела Боја

Масичка За Кафе Бораам Џејмстаун, Античка Бела Боја

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Облечете ја вашата дневна соба во префинет стил на фарма со Масичката Џејмстаун. Оваа шармантна маса е изработена од МДФ и цврсто дрво. Деталите за штица на масата и долната полица создаваат илузија на обновено парче. Античкиот бел финиш дополнително го додава пријатното чувство во долниот дом. Трансформирајте го вашиот дом со другата дневна соба инспирирана Од Фарма џејмстаун и мебел за трпезарија Од Бораам. Изграден со МДФ и цврсто дрво. Достапно во нашата завршница за варосуване. Долна полица и маса за максимален простор за складирање. Антички Бел Финиш. Декоративна х основа. Лесно се склопува со вклучени сите алатки и хардвер.

За производот

Купувачите избираат и